You are here: Home > Materiały dodatkowe > „Z lasem przez cały rok” – propozycja od Lasów Państwowych

„Z lasem przez cały rok” – propozycja od Lasów Państwowych

Lasy Państwowe stworzyły rewelacyjną i co ważne, bezpłatną serię czterech książeczek przyrodniczych „Z lasem przez cały rok”. Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-10 lat, choć na pewno spodobają się również młodszym i starszym dzieciom. Każda z czterech publikacji: Wiosna, Lato, Jesień i Zima zawiera zagadnienia związane z lasem, zwierzętami, roślinami, pracą leśników. W każdej książeczce znajdują się pomysły na przyrodnicze prace plastyczne, są zagadki, eksperymenty, kolorowanki, krzyżówki, zabawy przyrodnicze w domu i na dworze.

„Z lasem przez cały rok” to świetne narzędzie edukacyjne, doskonała pomoc dydaktyczna, a przede wszystkim fantastyczna propozycja na rozrywkę o każdej porze roku! Po publikacje warto sięgnąć szczególnie teraz, kiedy nasze dzieci uczą się zdalnie, a każda atrakcyjna pomoc edukacyjna jest na wagę złota!

Każdą z czterech publikacji: można za darmo pobrać ze strony Lasów Państwowych, wydrukować w domu na drukarce i spiąć tworząc przepiękne książeczki przyrodnicze.

Link do pobrania książeczek:

ttps://www.lasy.gov.pl/pl/informacje/publikacje/dla-dzieci-i-mlodziezy/z-lasem-przez-caly-rok

Komentuj