You are here: Home > Przedszkole > INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY I

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY I

Mamusiu! Tatusiu! Właśnie zostałem przedszkolakiem!
Co to oznacza? Kochani Rodzice, już Wam wyjaśniam!

• Potrzebuję wygodnych ubranek: takich, w których będzie mi wygodnie w zabawach oraz które sam ściągnę i ubiorę po leżakowaniu.
• Poproszę też o zestaw zapasowych ubranek (i bielizny), czekających w szatni. Wiecie – czasem pędzel z farbą nie trafi w kartkę, a zupa udekoruje bluzkę. Czasem zgubię drogę do toalety lub zapomnę o niej, świetnie się bawiąc.
• Jeżeli jednak martwicie się o moje ciuszki – śliniak może przyjść do przedszkola.
• Poproszę ręczniczek – taki nie za duży, żeby nie wycierał podłogi, a moje rączki.
• Przydarzą mi się super kapcie – ze sztywną podeszwą, w dobrym rozmiarze, wygodne i chroniące przed wywrotką – wiecie, czasem lubię pobiegać z kolegami, a w zbyt luźnych łatwo o wypadek!
• Przydadzą mi się chusteczki – mokre i suche, w końcu jestem eleganckim przedszkolakiem i muszę dbać o swój nosek.
• Leżakujemy, więc potrzebny nam wygodny śpiworek (do kupienia w sklepie sportowym lub przez internet), żeby otulił mnie w czasie snu.
• Lubię, gdy moje rzeczy są podpisane. Czasem zapomnę, co do mnie należy, a pani wtedy pomoże odnaleźć zguby.

I nie martwicie się: jestem już bardzo dzielny! Może jednak przytrafić mi się parę łez przy pożegnaniu…. Mam do tego prawo! Jestem w końcu jeszcze mały!

Wasz Przedszkolak