Dorobek artystyczny przedszkolaków w środowisku lokalnym

• Udział w obchodach jubileuszu "Kraków 2000 – Stolica Kultury Europejskiej"
  • nasze przedszkolaki jako "Figlarny Smok": laureat Wielkiej Parady Smoków na Rynku Głównym
  • występy podczas Pikniku Jubileuszowego w Przegorzałach
  • Jasełka w kościele na Przegorzałach i na Woli Justowskiej
  • udział "Figlarnego Smoka" w XI finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • spektakl andrzejkowy "Czarownice"
  • widowisko słowno – muzyczne "Z biegiem Wisły" wyróżnione w konkursie "Przedszkolaki idą do Unii Europejskiej"
  • grupa IV (rok szkolny 2008/2009) na Dniach Ziemi w Nowej Hucie oraz na Święcie Dzielnicy VII (maj 2009): zdjęcie poniżej

Grupa IV w Willi Decjusza

III miejsce w konkursie plastycznym "Pejzarz zwierzyniecki"
Filip Borkowski z grupy III pod opieką pani mgr Katarzyny Sochy. Gratulujemy!

Kwiecień 2009: grupa V podczas prac przy budowie "Barbakanu": bierzemy udział w konkursie "Najciekawsza mini-budowla z surowców wtórnych" z okazji krakowskiego Festiwalu Recyklingu

Grupa IV podczas Dni Ziemi (maj 2009)

Grupa II podczas XV Jubileuszowego Przeglądu Dorobku Artystycznego Przedszkoli (rok szkolny 2009/2010, II miejsce Szymon Batko, III miejsce Róża Janik)

"Brzechwałki" 2011, konkurs recytatorski. Grupa III z panią Magdą Białas (od lewej: Mateusz Dziechciowski, Jaś Bułat, Róża Janik, Szymek Batko, Kinga Kołodziejczyk i Maja Pięta)

28. Festiwal Piosenki Dziecięcej "Kolorowe Nutki" w Krakowie: Róża Janik zwycięża w swojej kategorii wiekowej

Styczeń 2012: reprezentacja grup III i IV podczas "Zimowego przeglądu kolęd i pastorałek" w Domu Kultury na al. 29 listopada 102: jesteśmy w gronie 6 wyróżnionych grup kolędniczych!!! Gratulacje!

Przedszkole na Jodłowej: pani Asia Basiaga i Ola Klag (wyróżnienie w "Pejzażu Zwierzynieckim" 2011)

Jodłowa: Wojtek Nowak (I miejsce w konkursie plastycznym "Biało – czarne, czarne i białe")

Czerwiec 2012: starszaki podczas Święta Dzielnicy VII w Willi Decjusza

Listopad 2012: Olimpijski Turniej Tańca dla przedszkoli w szkole tańca "Pasja" i nasi medaliści: Maciek, Monika, Karolina i Oliwka