Dorobek artystyczny przedszkolaków w środowisku lokalnym

• udział w obchodach jubileuszu „Kraków 2000 – Stolica Kultury Europejskiej”
  • nasze przedszkolaki jako „Figlarny Smok”: laureat Wielkiej Parady Smoków na Rynku Głównym
  • występy podczas Pikniku Jubileuszowego w Przegorzałach
  • Jasełka w kościele na Przegorzałach i na Woli Justowskiej
  • udział „Figlarnego Smoka” w XI finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • spektakl andrzejkowy „Czarownice”
  • widowisko słowno – muzyczne „Z biegiem Wisły” wyróżnione w konkursie „Przedszkolaki idą do Unii Europejskiej”
  • grupa IV (rok szkolny 2008/2009) na Dniach Ziemi w Nowej Hucie oraz na Święcie Dzielnicy VII (maj 2009)

IMG_20191024_084146

Klara – nagrała dwie piosenki do książeczki „Kołysanki dla przedszkolaka”. Nagranie było nagrodą w konkursie wokalnym, w którym wzięła udział pod okiem pań Madzi i Marzenki. Gratulujemy! Słuchaliśmy, jest pięknie!

Grupa IV w Willi Decjusza

III miejsce w konkursie plastycznym „Pejzaż zwierzyniecki”
Filip z grupy III pod opieką pani Kasi S. Gratulujemy!

Kwiecień 2009: grupa V podczas prac przy budowie „Barbakanu”: bierzemy udział w konkursie „Najciekawsza mini-budowla z surowców wtórnych” z okazji krakowskiego Festiwalu Recyklingu

Grupa IV podczas Dni Ziemi (maj 2009)

Grupa II podczas XV Jubileuszowego Przeglądu Dorobku Artystycznego Przedszkoli (rok szkolny 2009/2010, II miejsce Szymon, III miejsce Róża)

„Brzechwałki” 2011, konkurs recytatorski. Grupa III z panią Magdą (od lewej: Mateusz, Jaś, Róża, Szymek, Kinga i Maja)

28. Festiwal Piosenki Dziecięcej „Kolorowe Nutki” w Krakowie: Róża zwycięża w swojej kategorii wiekowej

Styczeń 2012: reprezentacja grup III i IV podczas „Zimowego przeglądu kolęd i pastorałek” w Domu Kultury na al. 29 listopada 102: jesteśmy w gronie 6 wyróżnionych grup kolędniczych!!! Gratulacje!

Przedszkole na Jodłowej: pani Asia i Ola (wyróżnienie w „Pejzażu Zwierzynieckim” 2011)

Jodłowa: Wojtek (I miejsce w konkursie plastycznym „Biało – czarne, czarne i białe”)

Czerwiec 2012: starszaki podczas Święta Dzielnicy VII w Willi Decjusza

Listopad 2012: Olimpijski Turniej Tańca dla przedszkoli w szkole tańca „Pasja” i nasi medaliści: Maciek, Monika, Karolina i Oliwka